Wpisz szukane słowo
biuro@wielkaucieczka.pl       +48 71 792 60 45

Pomoc

Poniżej znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Jeżeli nie znaleźliście odpowiedzi na swoje prosimy o kontakt z biurem.
Kontakt
 • Czy aby zamówić wycieczkę muszę przyjechać osobiście do Waszego biura?

  Nie. Wycieczkę można zamówić poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub złożyć zamówienie telefonicznie. Jeżeli nie są Państwo pewni ceny, warto na początku zamówić u nas kalkulację tak, aby mogli Państwo zobaczyć, czy nasza propozycja Państwu odpowiada. Po akceptacji możemy się spotkać, u Państwa w szkole, firmie lub u nas w biurze.
 • Nie znalazłem oferty, która mnie interesuje u Państwa na stronie, czy można zamówić program według własnego pomysłu?

  Tak. Oferty na stronie internetowej oraz w katalogu to tylko nasza propozycja. Jesteśmy w stanie przygotować ofertę wycieczki do każdego zakątka Polski i Europy.
 • Czy wyjazdy, które Państwo organizują odbywają się tylko z Wrocławia?

  Nie. Organizujemy wyjazdy nie tylko dla grup z Wrocławia i jego okolic. Posiadamy kontakty z przewoźnikami, pilotami i przewodnikami z całej Polski.
 • Czy cena wycieczek na stronie jest ostateczna?

  Nie. Ceny na stronie internetowej są skalkulowane dla grup, które wyjeżdżają z Wrocławia.
 • Dlaczego ceny wycieczek podane są w zakresie „od”?

  Każda grupa, która będzie wyjeżdżała z innej miejscowości niż Wrocław, proszona jest o kontakt, w celu przygotowania oddzielnej ceny. Proszę pamiętać, że nie jest to jednoznaczne z tym, że cena z innej miejscowości niż Wrocław będzie wyższa. Różnice w cenie są zależne przede wszystkim od odległości do pokonania, a także od dodatkowych świadczeń. Każda wycieczka ma w treści opisane świadczenia, które obejmuje cena, ale jeżeli Państwo zamówicie dodatkowe świadczenia będą one wkalkulowane w cenę.
 • Czy nasze ceny można negocjować?

  Nie. Staramy się, aby nasze ceny były bardzo konkurencyjne i nigdy nie zawyżamy ich celowo. W wyjątkowych sytuacjach – głównie dla stałych klientów – możemy zaproponować zniżki oraz promocje. Zazwyczaj, nie są to jednak obniżki cen, ale np. zwiększenie ilości „gratisów” lub dodatkowe świadczenia, np. w postaci zorganizowania ogniska.
 • Czy wycena wycieczki jest płatna i zobowiązująca?

  Nie. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Jednakże zawsze prosimy, abyście informowali nas, jeżeli rezygnujecie z naszej propozycji, gdyż bywają sytuacje, że blokujemy dla Was rezerwacje, z których inna grupa mogłaby skorzystać. Rezygnacja w żaden sposób nie wpłynie na naszą późniejszą współpracę. Jesteśmy wyrozumiali i mamy pełną świadomość, że nie każdy wyjazd może dojść do skutku. Kalkulacje programów robimy na zamówienie, wykonujemy je bezpłatnie. ale mamy jedną niezmienną zasadę. Nie wysyłamy programów anonimowo. Aby zamówić kalkulację prosimy zawsze o podanie konkretnych danych, który pozwolą nam na przygotowanie najlepszej oferty. Jeżeli jednak zależy Państwu na anonimowości zamówcie proszę nasz katalog. Wtedy wystarczy, że podacie swój adres. Ale warto zapamiętac, że, zarówno oferty na stronie www jak i w katalogu mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu ART. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.